Bij Ster helpen we je graag om jouw doelgroep effectief te bereiken met een succesvolle reclamecampagne op radio, tv of online. Heb je vragen over producten en diensten van Ster? Neem gerust contact met ons op. Je kan direct een collega benaderen, of je algemene vragen stellen via ster@ster.nl of bellen: 035 672 55 00.

Ons team

5 resultaten gevonden
5 resultaten gevonden

Joyce Kriek inventory planner

Joyce Kriek

inventory planner
035-6725577 joyce.kriek@ster.nl

Bel mij Mail mij

Margriete Bouma yieldmanager

Margriete Bouma

yieldmanager
035-6725563 margriete.bouma@ster.nl

Bel mij Mail mij

Masja Brugman yieldmanager

Masja Brugman

yieldmanager
035-6725568 masja.brugman@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rachida van den Heuvel yieldmanager

Rachida van den Heuvel

yieldmanager
035-6725593 rachida.van.den.heuvel@ster.nl

Bel mij Mail mij

Twan de Haan teammanager inventory

Twan de Haan

teammanager inventory
035-6725515 twan.de.haan@ster.nl

Bel mij Mail mij