Bij Ster helpen we je graag om jouw doelgroep effectief te bereiken met een succesvolle reclamecampagne op radio, tv of online. Heb je vragen over producten en diensten van Ster? Neem gerust contact met ons op. Je kan direct een collega benaderen, of je algemene vragen stellen via ster@ster.nl of bellen: 035 672 55 00.

Ons team

6 resultaten gevonden
6 resultaten gevonden

Denise Rijnvis accountmanager

Denise Rijnvis

accountmanager
035-6725527 denise.rijnvis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Dennis Hendriks accountmanager

Dennis Hendriks

accountmanager
035-6725512 dennis.hendriks@ster.nl

Bel mij Mail mij

Lisette Visser accountmanager

Lisette Visser

accountmanager
035-6725520 lisette.visser@ster.nl

Bel mij Mail mij

Remco Verweij accountmanager

Remco Verweij

accountmanager
035-6725591 remco.verweij@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tony Rebergen accountmanager

Tony Rebergen

accountmanager
+31 (0)6 55 89 55 51 tony.rebergen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yerma Ham accountmanager

Yerma Ham

accountmanager
035-6725596 yerma.ham@ster.nl

Bel mij Mail mij