Bij Ster helpen we je graag om jouw doelgroep effectief te bereiken met een succesvolle reclamecampagne op radio, tv of online. Heb je vragen over producten en diensten van Ster? Neem gerust contact met ons op of bekijk onze veelgestelde vragen.

Bekijk hier onze antwoorden op veelgestelde vragen!

Hieronder kun je direct een collega van Ster benaderen, of je algemene vragen stellen via ster@ster.nl of 035 672 55 00. Voor persvragen kun je contact opnemen met Eileen Snelders of Hester van Rijn

Contact buiten kantooruren

In het geval van calamiteiten is het mogelijk om buiten kantooruren (tussen 17.00 uur en 8.30 uur) contact op te nemen met Ster. Kijk hier voor meer informatie over de mogelijkheden.

Ons team

7 resultaten gevonden
7 resultaten gevonden

Denise Rijnvis accountmanager

Denise Rijnvis

accountmanager
035-6725527 denise.rijnvis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Dennis Hendriks accountmanager

Dennis Hendriks

accountmanager
035-6725512 dennis.hendriks@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ingo Janssen accountmanager

Ingo Janssen

accountmanager
035-6725560 ingo.janssen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Naomi Bleije accountmanager

Naomi Bleije

accountmanager
035-6725583 naomi.bleije@ster.nl

Bel mij Mail mij

Remco Verweij accountmanager

Remco Verweij

accountmanager
035-6725591 remco.verweij@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tony Rebergen accountmanager

Tony Rebergen

accountmanager
+31 (0)6 55 89 55 51 tony.rebergen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yerma Ham accountmanager

Yerma Ham

accountmanager
035-6725588 yerma.ham@ster.nl

Bel mij Mail mij