Bereik miljoenen Nederlanders
Adverteren bij de NPO
Gratis media-advies

Bij Ster helpen we je graag om jouw doelgroep effectief te bereiken met een succesvolle reclamecampagne op radio, tv of online. Heb je vragen over producten en diensten van Ster? Neem gerust contact met ons op of bekijk onze veelgestelde vragen.

Contactgegevens

08.30 - 17.00 (ma - vr)

Algemeen
ster@ster.nl
035 672 55 00

Persvragen
Neem contact op met:
Hester van Rijn
Eileen Snelders

Ontdek ons team

Adres

Mediacentrum
Joop van den Endeplein 1
1217 WJ Hilversum

Plan je route

Heb je vragen? neem contact op

Bekijk hier onze antwoorden op veelgestelde vragen.

Vul je naam in.
Vul een geldig telefoonnummer in.
Vul een geldig e-mailadres in.
Vul je vraag in.
Je gegevens zijn bij Ster in goede handen. Lees meer in ons privacystatement.

Ons team

Angelique Appel av-planner

Angelique Appel

av-planner
+31 35 672 55 57 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Antien Keulen av-planner

Antien Keulen

av-planner
+31 35 672 55 87 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Astrid Valkenburg medewerker finance & business control

Astrid Valkenburg

medewerker finance & business control
+31 35 672 55 20 astrid.valkenburg@ster.nl

Bel mij Mail mij

Babette van den Berg HR-manager

Babette van den Berg

HR-manager
+31 35 672 55 32 babette.van.den.berg@ster.nl

Bel mij Mail mij

Bo Heinrich accountmanager

Bo Heinrich

accountmanager
+31 35 672 55 39 bo.heinrich@ster.nl

Bel mij Mail mij

Brenda Kompier projectleider research

Brenda Kompier

projectleider research
+31 35 672 55 21 brenda.kompier@ster.nl

Bel mij Mail mij

Carla Berkhout bestuur & management

Carla Berkhout

bestuur & management
+31 35 672 55 00 carla.berkhout@ster.nl

Bel mij Mail mij

Carolien Welle medewerker finance & business control

Carolien Welle

medewerker finance & business control
+31 35 672 55 51 carolien.welle@ster.nl

Bel mij Mail mij

Claudia van den Berg specialist marketing & communicatie - vormgeving

Claudia van den Berg

specialist marketing & communicatie - vormgeving
+31 35 672 55 03 claudia.van.den.berg@ster.nl

Bel mij Mail mij

Claudia Verbeek receptioniste

Claudia Verbeek

receptioniste
+31 35 672 55 00 claudia.verbeek@ster.nl

Bel mij Mail mij

Dagmar Bakker accountmanager

Dagmar Bakker

accountmanager
+31 35 672 55 11 dagmar.bakker@ster.nl

Bel mij Mail mij

Daniella Vlakveld medewerker finance & business control

Daniella Vlakveld

medewerker finance & business control
+31 35 672 55 43 daniella.vlakveld@ster.nl

Bel mij Mail mij

Daniëlle Vilain managementassistent

Daniëlle Vilain

managementassistent
+31 35 672 55 13 danielle.vilain@ster.nl

Bel mij Mail mij

Daphne Mylonas accountmanager

Daphne Mylonas

accountmanager
+31 35 672 55 16 daphne.mylonas@ster.nl

Bel mij Mail mij

Denise Rijnvis accountmanager

Denise Rijnvis

accountmanager
+31 35 672 55 27 denise.rijnvis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Dennis Hendriks accountmanager

Dennis Hendriks

accountmanager
+31 35 672 55 12 dennis.hendriks@ster.nl

Bel mij Mail mij

Eileen Snelders specialist marketing & communicatie - pr

Eileen Snelders

specialist marketing & communicatie - pr
+31 35 672 55 45 eileen.snelders@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ellen Voorsluis receptioniste

Ellen Voorsluis

receptioniste
+31 35 672 55 00 ellen.voorsluis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Floris Brouwer developer

Floris Brouwer

developer
+31 35 672 55 81 floris.brouwer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Frank Volmer bestuur & management

Frank Volmer

bestuur & management
+31 35 672 55 01 frank.volmer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Gerben Teela salesmanager

Gerben Teela

salesmanager
+31 35 672 55 78 gerben.teela@ster.nl

Bel mij Mail mij

Hendrien van Putten receptioniste

Hendrien van Putten

receptioniste
+31 35 672 55 00 hendrien.van.putten@ster.nl

Bel mij Mail mij

Herman Oskam functioneel beheerder starlight

Herman Oskam

functioneel beheerder starlight
+31 35 672 55 72 herman.oskam@ster.nl

Bel mij Mail mij

Hester van Rijn teammanager marketing & communicatie

Hester van Rijn

teammanager marketing & communicatie
+31 35 672 55 67 hester.van.rijn@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ingo Janssen accountmanager

Ingo Janssen

accountmanager
+31 35 672 55 60 ingo.janssen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Iris Witte av-planner

Iris Witte

av-planner
+31 35 672 55 46 iris.witte@ster.nl

Bel mij Mail mij

Irma Mokkenstorm medewerker finance & business control

Irma Mokkenstorm

medewerker finance & business control
+31 35 672 55 82 irma.mokkenstorm@ster.nl

Bel mij Mail mij

Isabella Bartoloni av-planner

Isabella Bartoloni

av-planner
+31 35 672 55 18 isabella.bartoloni@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jeffrey den Outer accountmanager

Jeffrey den Outer

accountmanager
+31 35 672 55 47 jeffrey.den.outer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jelle de Jong Applicatie-architect

Jelle de Jong

Applicatie-architect
+31 35 672 55 96 jelle.de.jong@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jeroen ten Brinke teammanager facilitaire dienst

Jeroen ten Brinke

teammanager facilitaire dienst
+31 35 672 55 05 jeroen.ten.brinke@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jessica Bhawanie accountmanager

Jessica Bhawanie

accountmanager
+31 35 672 55 50 jessica.bhawanie@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jochem Herngreen av-planner

Jochem Herngreen

av-planner
+31 35 672 55 75 jochem.herngreen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Joelle Schipper av-planner

Joelle Schipper

av-planner
+31 35 672 55 31 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jordy Schep datascientist

Jordy Schep

datascientist
+31 35 672 55 36 jordy.schep@ster.nl

Bel mij Mail mij

Joris Korndewal inventory planner

Joris Korndewal

inventory planner
+31 35 672 55 40 joris.korndewal@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jort Verwer accountmanager

Jort Verwer

accountmanager
+31 35 672 55 00 jort.verwer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Joyce Kolijn accountmanager

Joyce Kolijn

accountmanager
+31 35 672 55 66 joyce.kolijn@ster.nl

Bel mij Mail mij

Joyce Kriek inventory planner

Joyce Kriek

inventory planner
+31 35 672 55 77 joyce.kriek@ster.nl

Bel mij Mail mij

Kees-Jan van Ruler commercieel adviseur

Kees-Jan van Ruler

commercieel adviseur
+31 35 672 55 64 kees-jan.van.ruler@ster.nl

Bel mij Mail mij

Lisanne Rasing specialist marketing & communicatie

Lisanne Rasing

specialist marketing & communicatie
+31 35 672 56 10 lisanne.rasing@ster.nl

Bel mij Mail mij

Luciene Geels av-planner

Luciene Geels

av-planner
+31 35 672 55 62 planning2@ster.nl

Bel mij Mail mij

Malou Dekkers accountmanager

Malou Dekkers

accountmanager
+31 35 672 55 52 malou.dekkers@ster.nl

Bel mij Mail mij

Malou Tulleken av-planner

Malou Tulleken

av-planner
+31 35 672 55 85 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Margriete Bouma yieldmanager

Margriete Bouma

yieldmanager
+31 35 672 55 63 margriete.bouma@ster.nl

Bel mij Mail mij

Mark Kock accountmanager

Mark Kock

accountmanager
+31 35 672 55 37 mark.kock@ster.nl

Bel mij Mail mij

Masja Brugman yieldmanager

Masja Brugman

yieldmanager
+31 35 672 55 68 masja.brugman@ster.nl

Bel mij Mail mij

Maureen Nijssen specialist marketing & communicatie

Maureen Nijssen

specialist marketing & communicatie
+31 35 672 55 41 maureen.nijssen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Michelle Rinkes accountmanager

Michelle Rinkes

accountmanager
+31 35 672 55 56 michelle.rinkes@ster.nl

Bel mij Mail mij

Monique Vet medewerker finance & business control

Monique Vet

medewerker finance & business control
+31 35 672 55 79 monique.vet@ster.nl

Bel mij Mail mij

Naomi Meijer accountmanager

Naomi Meijer

accountmanager
+31 35 672 55 83 naomi.meijer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Naomie Lieveld av-planner

Naomie Lieveld

av-planner
+31 35 672 55 34 naomie.lieveld@ster.nl

Bel mij Mail mij

Nicole Theebe research consultant

Nicole Theebe

research consultant
+31 35 672 56 11 nicole.theebe@ster.nl

Bel mij Mail mij

Nicolien van Vilsteren av-planner

Nicolien van Vilsteren

av-planner
+31 35 672 55 23 planning2@ster.nl

Bel mij Mail mij

Nienke Matser accountmanager

Nienke Matser

accountmanager
+31 35 672 55 44 nienke.matser@ster.nl

Bel mij Mail mij

Nino Husken bedrijfsjurist

Nino Husken

bedrijfsjurist
+31 35 672 56 12 nino.husken@ster.nl

Bel mij Mail mij

Noortje Lankhaar research consultant

Noortje Lankhaar

research consultant
+31 35 672 55 02 noortje.lankhaar@ster.nl

Bel mij Mail mij

Olga Engelsman av-planner

Olga Engelsman

av-planner
+31 35 672 55 29 planning2@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ster reclame

Online/Algemeen nut contact

Online/Algemeen nut

contact
+31 35 672 55 00 digital@ster.nl

Bel mij Mail mij

Patrick Langereis av-planner

Patrick Langereis

av-planner
+31 35 672 55 65 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij

Peter Bannink business intelligence specialist

Peter Bannink

business intelligence specialist
+31 35 672 55 33 peter.bannink@ster.nl

Bel mij Mail mij

Pieternel Kleijer av-planner

Pieternel Kleijer

av-planner
+31 35 672 55 25 pieternel.kleijer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Pim van Midde salesmanager

Pim van Midde

salesmanager
+31 35 672 55 53 pim.van.midde@ster.nl

Bel mij Mail mij

Remco Verweij accountmanager

Remco Verweij

accountmanager
+31 35 672 55 91 remco.verweij@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rick Hoving datascientist

Rick Hoving

datascientist
+31 35 672 55 92 rick.hoving@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rishna Toelsie inventory planner

Rishna Toelsie

inventory planner
+31 35 672 55 00 rishna.toelsie@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rob van Stigt account analist

Rob van Stigt

account analist
+31 35 672 55 95 rob.van.stigt@ster.nl

Bel mij Mail mij

Robbert van den Hoogen manager IT

Robbert van den Hoogen

manager IT
+31 35 672 56 17 robbert.van.den.hoogen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Roel van Santen manager marketing

Roel van Santen

manager marketing
+31 35 672 55 22 roel.van.santen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rwand Abdulkadir datascientist

Rwand Abdulkadir

datascientist
+31 35 672 55 17 rwand.abdulkadir@ster.nl

Bel mij Mail mij

Sabine Doejaaren av-planner

Sabine Doejaaren

av-planner
+31 35 672 55 73 planning2@ster.nl

Bel mij Mail mij

Sam van Groesen stagiair marketing & communicatie

Sam van Groesen

stagiair marketing & communicatie
+31 35 672 56 49 sam.van.groesen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Senta Gerwig projectcoördinator IT

Senta Gerwig

projectcoördinator IT
+31 35 672 55 19 senta.gerwig@ster.nl

Bel mij Mail mij

Sheng Song research consultant

Sheng Song

research consultant
+31 35 672 55 08 sheng.song@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ster reclame

Ster receptie Algemeen contact

Ster receptie

Algemeen contact
+31 35 672 55 00 ster@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tamara Kops online marketeer

Tamara Kops

online marketeer
+31 35 672 55 30 tamara.kops@ster.nl

Bel mij Mail mij

Thirza Commandeur teammanager data & insights

Thirza Commandeur

teammanager data & insights
+31 35 672 55 80 thirza.commandeur@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tico Zimmerman av-planner

Tico Zimmerman

av-planner
+31 35 672 55 14 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tom Zwart developer

Tom Zwart

developer
+31 35 672 55 42 tom.zwart@ster.nl

Bel mij Mail mij

Twan de Haan teammanager inventory

Twan de Haan

teammanager inventory
+31 35 672 55 15 twan.de.haan@ster.nl

Bel mij Mail mij

Vincent Osinga developer

Vincent Osinga

developer
+31 35 672 55 71 ster@ster.nl

Bel mij Mail mij

Willem de Jonge ICT beheerder exploitatie

Willem de Jonge

ICT beheerder exploitatie
+31 35 672 55 70 willem.de.jonge@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yerma Ham accountmanager

Yerma Ham

accountmanager
+31 35 672 55 88 yerma.ham@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yvonne Schuurman av-planner

Yvonne Schuurman

av-planner
+31 35 672 55 09 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij