Bij Ster helpen we je graag om jouw doelgroep effectief te bereiken met een succesvolle reclamecampagne op radio, tv of online. Heb je vragen over producten en diensten van Ster? Neem gerust contact met ons op. Je kan direct een collega benaderen, of je algemene vragen stellen via ster@ster.nl of 035 672 55 00.

Ons team

70 resultaten gevonden
70 resultaten gevonden

Angelique Appel av planner

Angelique Appel

av planner
035-6725557 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Antien Keulen av planner

Antien Keulen

av planner
035-6725587 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Bart Helthuis salesmanager

Bart Helthuis

salesmanager
035-6725530 bart.helthuis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Brenda Kompier projectleider research

Brenda Kompier

projectleider research
035-6725521 brenda.kompier@ster.nl

Bel mij Mail mij

Christiaan Plas accountmanager

Christiaan Plas

accountmanager
035-6725517 christiaan.plas@ster.nl

Bel mij Mail mij

Claire Alma accountmanager online

Claire Alma

accountmanager online
035-6725606 claire.alma@ster.nl

Bel mij Mail mij

Claudia Verbeek receptioniste

Claudia Verbeek

receptioniste
035-6725500 claudia.verbeek@ster.nl

Bel mij Mail mij

Daphne Mylonas accountmanager

Daphne Mylonas

accountmanager
06-13191769 daphne.mylonas@ster.nl

Bel mij Mail mij

Denise Rijnvis accountmanager

Denise Rijnvis

accountmanager
035-6725527 denise.rijnvis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Dennis Hendriks accountmanager

Dennis Hendriks

accountmanager
035-6725512 dennis.hendriks@ster.nl

Bel mij Mail mij

Diana Raven-Kuipers finance & business control

Diana Raven-Kuipers

finance & business control
035-6725552 diana.raven@ster.nl

Bel mij Mail mij

Eileen Snelders specialist marketing & communicatie - pr

Eileen Snelders

specialist marketing & communicatie - pr
035 6725545 eileen.snelders@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ellen Voorsluis receptioniste

Ellen Voorsluis

receptioniste
035-6725500 ellen.voorsluis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Erwin de Rooij senior accountmanager online

Erwin de Rooij

senior accountmanager online
035-6725566 erwin.de.rooij@ster.nl

Bel mij Mail mij

Esther Handgraaf HR manager

Esther Handgraaf

HR manager
035-6725532 esther.handgraaf@ster.nl

Bel mij Mail mij

Eva Peer research consultant

Eva Peer

research consultant
035-6725546 eva.peer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Floris Brouwer web developer

Floris Brouwer

web developer
035-6725581 floris.brouwer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Frank Volmer directeur

Frank Volmer

directeur
035-6725501 frank.volmer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Gerben Teela salesmanager

Gerben Teela

salesmanager
035-6725578 gerben.teela@ster.nl

Bel mij Mail mij

Hendrien van Putten receptioniste

Hendrien van Putten

receptioniste
035-6725500 hendrien.van.putten@ster.nl

Bel mij Mail mij

Hennie de Harder data scientist

Hennie de Harder

data scientist
035-6725561 hennie.de.harder@ster.nl

Bel mij Mail mij

Herman Oskam functioneel beheerder starlight

Herman Oskam

functioneel beheerder starlight
035 6725572 herman.oskam@ster.nl

Bel mij Mail mij

Hester van Rijn teammanager marketing & communicatie

Hester van Rijn

teammanager marketing & communicatie
035-6725567 hester.van.rijn@ster.nl

Bel mij Mail mij

Isabella Bartoloni av planner

Isabella Bartoloni

av planner
035-6725518 isabella.bartoloni@ster.nl

Bel mij Mail mij

Jeroen ten Brinke teammanager facilitaire dienst

Jeroen ten Brinke

teammanager facilitaire dienst
035-6725505 jeroen.ten.brinke@ster.nl

Bel mij Mail mij

Joelle Schipper av planner

Joelle Schipper

av planner
035-6725531 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij

Joyce Kriek inventory planner

Joyce Kriek

inventory planner
035-6725577 joyce.kriek@ster.nl

Bel mij Mail mij

Linda Worp productmanager online

Linda Worp

productmanager online
035-6725526 linda.worp@ster.nl

Bel mij Mail mij

Lisanne Rasing specialist marketing & communicatie

Lisanne Rasing

specialist marketing & communicatie
035-6725610 lisanne.rasing@ster.nl

Bel mij Mail mij

Luciene Geels av planner

Luciene Geels

av planner
035-6725562 planning2@ster.nl

Bel mij Mail mij

Malou Tulleken av planner

Malou Tulleken

av planner
035 6725585 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Margriete Bouma yieldmanager

Margriete Bouma

yieldmanager
035-6725563 margriete.bouma@ster.nl

Bel mij Mail mij

Marijke van der Geest directiesecretaresse

Marijke van der Geest

directiesecretaresse
035-6725510 marijke.van.der.geest@ster.nl

Bel mij Mail mij

Mariska Visser av planner

Mariska Visser

av planner
035-6725569 planning3@ster.nl

Bel mij Mail mij

Masja Brugman yieldmanager

Masja Brugman

yieldmanager
035-6725568 masja.brugman@ster.nl

Bel mij Mail mij

Mattijs Visser financieel directeur a.i.

Mattijs Visser

financieel directeur a.i.
035-6725500 mattijs.visser@ster.nl

Bel mij Mail mij

Maureen Nijssen specialist marketing & communicatie

Maureen Nijssen

specialist marketing & communicatie
035-6725541 maureen.nijssen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Michelle Rinkes accountmanager

Michelle Rinkes

accountmanager
035-6725556 michelle.rinkes@ster.nl

Bel mij Mail mij

Naomi Bleije av planner

Naomi Bleije

av planner
035-6725583 naomi.bleije@ster.nl

Bel mij Mail mij

Nienke Schouten accountmanager

Nienke Schouten

accountmanager
035-6725544 nienke.schouten@ster.nl

Bel mij Mail mij

Noortje Lankhaar research consultant

Noortje Lankhaar

research consultant
035-6725502 noortje.lankhaar@ster.nl

Bel mij Mail mij

Olga Engelsman av planner

Olga Engelsman

av planner
035-6725529 planning2@ster.nl

Bel mij Mail mij

Patricia Sonius teammanager research & development

Patricia Sonius

teammanager research & development
035-6725536 patricia.sonius@ster.nl

Bel mij Mail mij

Patrick Langereis av planner

Patrick Langereis

av planner
035-6725565 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij

Paul Visser legal counsel

Paul Visser

legal counsel
035 6725612 paul.visser@ster.nl

Bel mij Mail mij

Peter Bannink account analist

Peter Bannink

account analist
035-6725533 peter.bannink@ster.nl

Bel mij Mail mij

Peter Hitzbleck accountmanager

Peter Hitzbleck

accountmanager
035-6725550 peter.hitzbleck@ster.nl

Bel mij Mail mij

Pieternel Kleijer av planner

Pieternel Kleijer

av planner
035-6725525 pieternel.kleijer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Pim van Midde salesmanager

Pim van Midde

salesmanager
035-6725553 pim.van.midde@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rachida van den Heuvel yieldmanager

Rachida van den Heuvel

yieldmanager
035-6725593 heuvel@ster.nl

Bel mij Mail mij

Remco Verweij accountmanager

Remco Verweij

accountmanager
035-6725591 remco.verweij@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rick Hoving projectleider innovatie

Rick Hoving

projectleider innovatie
035-6725592 rick.hoving@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rob van Stigt account analist

Rob van Stigt

account analist
035-6725595 rob.van.stigt@ster.nl

Bel mij Mail mij

Robbert van den Hoogen manager IT

Robbert van den Hoogen

manager IT
035-6725617 robbert.van.den.hoogen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Robin Timmer online campaign & yieldmanager

Robin Timmer

online campaign & yieldmanager
035-6725511 traffic@ster.nl

Bel mij Mail mij

Roel van Santen manager marketing

Roel van Santen

manager marketing
035-6725522 roel.van.santen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Roy van den Meiracker facilitair medewerker

Roy van den Meiracker

facilitair medewerker
035-6725538 roy.van.den.meiracker@ster.nl

Bel mij Mail mij

Rudi de Groot specialist online marketing & communicatie

Rudi de Groot

specialist online marketing & communicatie
035-6725573 rudi.de.groot@ster.nl

Bel mij Mail mij

Sabrina Pieters accountmanager

Sabrina Pieters

accountmanager
035-6725554 sabrina.pieters@ster.nl

Bel mij Mail mij

Senta Gerwig online campaign & yieldmanager

Senta Gerwig

online campaign & yieldmanager
035-6725519 senta.gerwig@ster.nl

Bel mij Mail mij

Sheng Song research consultant

Sheng Song

research consultant
035-6725508 sheng.song@ster.nl

Bel mij Mail mij

Stefan Oude Wesselink accountmanager online

Stefan Oude Wesselink

accountmanager online
035-6725559 stefan.oude.wesselink@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tico Zimmerman av planner

Tico Zimmerman

av planner
035-6725514 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tom van Bentheim teammanager online

Tom van Bentheim

teammanager online
035-6725584 tom.van.bentheim@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tom Zwart developer

Tom Zwart

developer
035-6725542 tom.zwart@ster.nl

Bel mij Mail mij

Tony Rebergen accountmanager

Tony Rebergen

accountmanager
+31 (0)6 55 89 55 51 tony.rebergen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Twan de Haan teammanager inventory

Twan de Haan

teammanager inventory
035-6725515 twan.de.haan@ster.nl

Bel mij Mail mij

Vincent Osinga developer

Vincent Osinga

developer
035-6725571 ster@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yerma Ham accountmanager

Yerma Ham

accountmanager
035-6725588 yerma.ham@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yvonne Schuurman av planner

Yvonne Schuurman

av planner
035-6725509 planning1@ster.nl

Bel mij Mail mij