Bereik miljoenen Nederlanders
Adverteren bij de publieke omroep
Gratis media-advies

De eerste kwartaalwinnaars Ster Gouden Loeki van 2025 zijn bekend!  Amazon, Go Türkiye, Hans Anders, ING, Jumbo, Ministerie van Justitie en Veiligheid, Specsavers, Toyota en VVV Texel maken kans op de Ster Gouden Loeki 2025.

De 10 kwartaalwinnaars van het EERSTE kwartaal van 2025

  • Amazon & adam&eveDDB met 'Moving Day'
  • Go Türkiye met 'Istanbul Vibe'
  • Hans Anders & Vengean met '3 is 1'
  • ING & TBWA\NEBOKO met 'Check Het Gesprek'
  • Jumbo & Hotel L'Amour met 'Boodschappenpakket'
  • Jumbo & Hotel L'Amour met 'Pasen maak je samen'
  • Ministerie van Justitie en Veiligheid & Roorda met 'Vreemd of Verdacht?'
  • Specsavers met 'Out of Order'
  • Toyota & DDB Amsterdam met 'Heimwee'
  • VVV Texel & 1Camera met 'Kom tot rust op Texel'

Wil je de commercials nog eens terugkijken? Dat kan! De spots van het eerste kwartaal staan op onze website.

Meer over de verkiezing van de Ster Gouden Loeki vind je hier of bij de veelgestelde vragen

Ster Gouden Loeki

Bij Ster geloven we in de kracht van reclame: een goede commerciële boodschap, rondom de juiste programmering, bereikt diegene die je voor ogen hebt en boekt het gewenste resultaat. Daarnaast vinden we dat goede reclame beloond moet worden. Het is dé (enige) publieksprijs voor de beste, mooiste of meest bijzondere reclame.

In 1995 reikte Ster voor het eerst de Ster Gouden Loeki uit. De Ster Gouden Loeki verkiezing is door Ster in het leven geroepen om het Nederlands publiek actief te betrekken bij reclame. Een grotere betrokkenheid leidt tot een grotere acceptatie van reclame: reclame is leuk! Daarnaast wil Ster met de prijs reclamemakers belonen en stimuleren om aantrekkelijke reclame te maken.

De allereerste Ster Gouden Loeki werd in 1995 gewonnen door KLM met de commercial 'Zwanen'.

Meer informatie

Meer Ster Gouden Loeki

Veelgestelde vragen

Historie

Hoe werkt het?

Stemalert