Wat krijg je met ons Cultuur specifiek algemeen nut instappakket?
- Vast uitzendschema, dat je ongeveer twee weken vooraf ontvangt
- Tussen de 5-8 spots per dag
- Plaatsing in reclame blokken waar cultureel geïnteresseerd publiek naar kijkt.
- Doelgroep: Nederlanders tussen de 25 en 67 jaar
- Bereikcijfers voor jouw campagne zijn op te vragen bij je accountmanager.
- Investering maximaal € 6.000 per week (bij maandindex = 100). Je krijgt hiermee 65% korting*
Natuurlijk is het altijd mogelijk om ook andere inkoopopties in te kopen als aanvulling op je campagne.
* 65% korting op de normale prijs is op basis van de inkoopoptie 'vaste kosten per spot'. De investering is maximaal € 6.000 per week. Het aantal spots is een indicatie en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Meer informatie en voorwaarden
- Het pakket is voor culturele instellingen met een niet-commerciële boodschap. Dit valt onder de noemer 'algemeen nut'. Check of jouw organisatie voldoet en wat de voorwaarden zijn.
- Eventuele andere kortingen komen bovenop bovenstaande korting van 65%.
- Vraag je campagne aan in de inkoopperiode, zo’n 5 weken voor de maand waarin je zichtbaar wil zijn.
- Er dient uit de blokselectie een combinatie aangevraagd te worden van zowel Prime Time als non-Prime Time reclameblokken.
- Minimale looptijd 7 dagen.
- Het is niet mogelijk om meer spots per dag/budget in te zetten binnen een week.
- Na de eerste blokkeuze staat het uitzendschema vast, en is het niet meer mogelijk om deze te wijzigen.
- Is er meer budget beschikbaar:
- Dan kun je meer dagen of een extra week inkopen
- Dan kun je reguliere inkoopopties toevoegen
- We gaan uit van een tv-commercial van 30 seconden (korter of langer is mogelijk)
- Ster heeft ook een inkoopoptie Cultuur regulier, zonder vaste blokken. Lees daar meer over op deze pagina.